Gminny Turniej tenisa Stołowego OPEN

Drukuj
Utworzono: wtorek, 12, luty 2013

W wtorkowe popołudnie 12 lutego 2013 roku odbył się zorganizowany w ramach ferii Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych: SP i Open. Zawody rozgrywane zostały systemem do dwóch przegranych meczów. W zawodach wzięło 20 Zawodników z Nowego Żmigrodu, Łysej Góry, Brzezowej, Mytarki oraz Łężyn.

W kategorii SP pierwsze miejsce zajął Damian Kostrząb, drugie miejsce zajął Krystian Kurdziel, trzecie miejsce zajął Bartosz Marszałek a czwarte Bartosz Głód wszyscy z Nowego Żmigrodu. W kategorii powyżej SP tak zwanej Open zwyciężył Adam Durał z Mytarki przed Dawidem Pawlukiem, Arturem Trzeciakiem obaj z Nowego Żmigrodu oraz Piotr Cieklińskim z Brzezowej. Wszyscy wymienienie zawodnicy otrzymali z rąk dyrektora GOK pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Serdecznie w imieniu organizatora dziękuje wszystkim uczestnikom. {multithimb}