Najbliższe wydarzenia

Online:

Naszą witrynę przegląda teraz 193 gości 

Muzeum

Harmonogram wywozu

Polecamy

Gmina Nowy Żmigród

Rozpoczynają się remonty dróg i placów gminnych

Znalezione obrazy dla zapytania remonty drógPonad 100 tys. zł kosztować będą rozpoczynające się remonty dróg gminnych. Do końca września wykonane zostaną: remont drogi gminnej w Gorzycach na działkach nr 383 i 393 – odcinek przy domu ludowym, remont dróg gminnych na działkach nr 52 i 613 w Skalniku,

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania remonty dróg

 

zagospodarowanie terenu i wykonanie nawierzchni asfaltowej na działkach nr 144,1 i 144,2 w Jaworzu (zatoka przystankowa przy domu ludowym), prace przy domu ludowym w Sośninach (wykonanie drogi dojazdowej przy domu ludowym od strony Nienaszowa) oraz remont drogi gminnej nr 650 w Starym Żmigrodzie.

 

Prace realizować będzie, wyłonione w wyniku przeprowadzonego postępowania ofertowego, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych sp. z o. o. w Jaśle. Wszystkie zadania zostaną zrealizowane z budżetu gminy, w tym z środków funduszu sołeckiego.

UG Nowy Żmigród

Dodaj komentarz

1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu lysagora.info stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

Kod antysapmowy
Odśwież

 

 

Kontakt Redakcja Księga Gości Patronat Medialny Prawa Autorskie Cookies Regulamin Katalog Firm

___________________________________________________________________________________________________________

Copyright © 2007-2016 LysaGora.info - Wszelkie prawa zastrzeżone

stat4u